Анастасія Панічкіна.
Теорія поколінь – це достатньо не нове поняття для нашого суспільства. Проблема порозуміння між людьми різних вікових груп існує напевно споконвічно. І це абсолютно нормально, оскільки кожне покоління має різні погляди на життя, інший тип мислення, певний життєвий досвід тощо. Напевно, кожна людина хоча б раз в житті стикалися с теорією поколінь. Найкращий приклад цьому – це проблема батьків і дітей. Саме ось ці вікові групи мають постійні певні суперечки між один одним. Дітям здається, що батьки їх зовсім не хочуть розуміти, а батькам, що діти зовсім не хочуть сприймати їх думку. І так до безкінечності, коло суперечок просто постійно повторюється. Все ж таки як порозумітися поколінням? Як би це банально просто не здавалось, єдиний вихід – це намагатись насправді почути один одного і хоча б невелику частку думки іншого прийняти для себе.
Шлях до успішного вирішення будь-якого питання – це діалог. Отож, на мою думку, теорія поколінь – це абсолютно нормальне явище, яке було і буде існувати.
Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія).
Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
#ЯМедіа
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#чернігівська_політехніка
#ChePolytech
#Che_Polytech