Анонс блог-кафе «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку» у місті Чернігові

Людмила Ремньова

Запрошуємо вас на блог-кафе «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку (гра-тренінг)» у місті Чернігові в рамках реалізації проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» у Чернігівській області, на якому будуть обговорюватися основні цілі сталого розвитку  та можливості  їх проєкції на локальний рівень. Моделювання різних сценаріїв розвитку громади  буде відбуватися за допомогою гри–симулятора «Світ громад». Основна мета гри – формування в учасників системи цінностей сталого розвитку та підвищення рівня їх соціальної відповідальності.

Блог-кафе відбудеться 26 серпня об 11:00 на базі Національного університету «Чернігівська політехніка», головний корпус, фойе другого поверху.

Тренерка – Штирхун Христина,  амбасадорка проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» у Чернігівській області, сертифікований майстер гри «Світ громад» ІІІ-го рівня.

Впевнені, що ігровий формат заходу буде не лише цікавим для молодих блогерів, але й допоможе їм краще зрозуміти проблеми розвитку місцевих громад  та усвідомити необхідність власної проактивної позиції для  досягнення дієвих змін.

Участь у заході  безкоштовна.

Що потрібно для участі:

  1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів.
  2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок.
  3. Обов’язкова реєстрація учасників  за посиланням:
https://forms.gle/6wtLJbjP7NLttaDT9

Метою проекту є:

  • налагодження діалогу серед громадських організацій з питань забезпечення правового захисту  та рівних прав молодих людей в суспільстві;
  • розширення можливостей молодих людей та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі молоді з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з захистом їхніх прав на національному рівні;
  • розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей правозахисту та посилення плюралізму думок.

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами  Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *