Анонс блог-кафе «Інформація як інструмент впливу»

Людмила Ремньова.

Запрошуємо на блог-кафе у Чернігові «Інформація як інструмент пливу»,в рамках реалізації проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» (Чернігівська область»).

Під час блог-кафе поговоримо про інформацію як інструмент пливу. Розглянемо основні правила подачі інформації. Обговоримо, як саме читач сприймає інформацію і формує свою довіру до неї. Фейки та дезінформація. Що таке пропаганда. Що позбавляє читача критичності і як боротися з цим. Що таке критичне мислення. Під час блог-кафе буде проведене практичне заняття, яке дозволить розвинути критичні навички сприйняття інформації.

Блог-кафе відбудеться 9 вересня об 13-00 на базі Національного університету «Чернігівська політехніка», вул. Шевченка, 95, ауд. 1-226.

Тренер – журналіст, публіцист, історик, доктор історичних наук, викладач НУ «Чернігівський колегіум», ведучий авторської програми «Тема тижня» на Суспільному радіо: Чернігівська хвиля – Ігор Кондратьєв.

Впевнені, що практичні вправи та теоретичні моменти, які ми виконаємо та розглянемо під час зустрічі, будуть корисними для молодих блогерів, допоможуть їм покращити вже існуючи навички, усунути деякі бар’єри в спілкуванні з аудиторією, розширити перелік форм подачі інформації.

Участь у заході  безкоштовна.

Що потрібно для участі:

  1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів.
  2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок.
  3. Обов’язкова реєстрація учасників  за посиланням:
https://forms.gle/432o5mcTS9MSe6iY8

Метою проекту є:

  • налагодження діалогу серед громадських організацій з питань забезпечення правового захисту  та рівних прав молодих людей в суспільстві;
  • розширення можливостей молодих людей та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі молоді з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з захистом їхніх прав на національному рівні;
  • розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей правозахисту та посилення плюралізму думок.

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє», за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *