У Чернігові відбулося блог-кафе «Блогінг як потужний інструмент розвитку інклюзивного суспільства»

Людмила Ремньова.

Фінальне десяте блог-кафе «Блогінг як потужний інструмент розвитку інклюзивного суспільства» відбулося 10 вересня 2020 року на базі інклюзивного простору “Арсенал ідей” в Чернігівському обласному молодіжному центрі в рамках реалізації проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером” в Чернігівській області.

Учасники блог-кафе мали можливість через цікаві інтерактивні вправи краще усвідомити, що таке інклюзія та як вона співвідноситься із сегрегацією та маргіналізацією, глибше  зрозуміти потреби та проблеми людей з інвалідністю, а також обговорити, як це краще враховувати при написанні своїх блогів аби максимально розширити аудиторію.

Тренеру заходу Олегу Котеленцю, заступнику директора Чернігівського обласного молодіжного центру, вдалося максимально залучити учасників до дискусії, створити неповторну атмосферу взаємодії, а саме головне – донести важливий меседж, що кожний з нас має зробити свій власний громадянський внесок у розбудову інклюзивного суспільства, підвищення доступності освітніх та інших послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Дякутренеру досвідченому  тренеру Олегу Котеленцю та учасникам за активність та плідний нетворкінг і чекаємо на нові блоги.


Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини», Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *