Медична реформа: зворотній бік медалі

Влада Крівенко.

Здоров’я – важлива складова людини.  На жаль, на сьогоднішній день багато хвороб молодіють: те чим раніше хворіли люди середнього віку, зараз стосується і молодого покоління.  Думаю, у більшості є сімейний лікар, з яким заключена декларація.  Але чи багатьох з хворих приймають в той же день, коли вони звертаються?

Зараз щоб записатися до свого лікаря потрібно прочекати майже тиждень, або простояти в живій черзі день-два і не факт, що тебе ще приймуть.  І це тільки щоб отримати просте направлення до вузького спеціаліста.

А те як зустрічають тебе в реєстратурі?  Якщо ти щось не зрозумів, тобі вже з негативом відповідають.  Ми всі люди і хочемо щоб до нас ставилися по-людськи. Так давайте ж мати терпіння і повагу один до одного. Дуже багато людей почало звертатися в приватні клініки просто через те, що там приймуть пацієнта по іншому, приємно. Так, гроші вирішують багато чого, але не у кожного вони є.  А що робити пенсіонерам у яких маленькі пенсії, або малозабезпеченим сім’ям?

Медична реформа має починатися із змін щодо гуманного, поважного ставлення персоналу лікарень до пацієнтів починаючи від санітарок до головних лікарів. Напевно наші лікарні потребують посади “соціального працівника”, який би проводив тренінги з профілактики професійного вигорання для фахівців, відповідав би за кімнату психологічного розвантаження, а також, у разі потреби, працював би із родичами хворих стосовно психологічної та побутової підтримки пацієнта вдома після лікарні. 

Бажаю всім міцного здоров’я та поваги один до одного.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *