Підвели підсумки реалізації міжнародного проєкту “Together We Can”

Людмила Ремньова, регіональний координатор проєкту в Чернігівській області.

У Національному університеті «Чернігівська політехніка» підвели підсумки реалізації міжнародного проєкту  “Together We Can” в Чернігівській області.  Своїми враженнями  поділилися активні учасники проєкту, представники влади, громадських організацій, журналісти.

Сучасні комунікаційні технології  дозволили залучити широку аудиторію до обговорення результатів проєкту, а також почути зворотний зв’язок  від міжнародних партнерів проєкту   Cultures Interactive  (Німеччина) та  Anti-discrimination Education Society (Польща).  Висловлюємо вдячність професорсько-викладацькому складу та здобувачам вищої освіти  НУ «Чернігівська політехніка»   за підтримку та активну участь в  реалізації  міжнародного проєкту “Together We Can”, який має велике значення для розвитку громадянського суспільства у нашому регіоні.

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive  (Germany), The Anti-discrimination Education Society (Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами  Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *