Вікторія Форостянко.
Еco-friendly – що це? Хто це? І як це ?
А це мій друже, так званий друг природі, якщо ти не знав.
А більш детальніше я зараз розповім. Щоб довго не тягнути, почну з прикладів. Є безліч кафе, але деякі з них еко (пакують в папір, використовують стаканчики для кави, які переробляються і т.і.). Але вони френдлі, коли не на словах еко, а на ділі . Тобто якщо на стаканчику кришка з пластику і нема контейнера для утилізації, щоб ці стаканчики потім переробити, можна зразу заявити, що кафе не еко, а просто так воно знаходить нових клієнтів.
Еco-friendly – це людина, прилад, компанія і т. д., які не наносять шкоди природі в різних випадках.?
Другом природі ти можеш стати легко. Почни із сортування та переробки. Наприклад, не викидай картонні коробки, вони ще можуть знадобитися на свята. До речі, в моєму блозі раніше вже була стаття про класне та екологічне пакування. Якщо прочитав, ти знаєш що робити.
На замітку, екологічне пакування та посуд не впливають так шкідливо, як пластик.?
Наприклад, якщо ти захочеш випити з пластмасової пляшки, згадай, що ти п’єш не тільки воду, а ще і токсини, які та пляшка виділяє, адже не завжди пластик якісний та зберігається в потрібних умовах.
Тому бути eco-friendly круто як для твого здоров’я, так і для природи ?!
Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія).
Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
#ЯМедіа
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#чернігівська_політехніка
#ChePolytech
#Che_Polytech