Як молодь може бути почутою?

Сучасний світ дуже швидко розвивається у сфері технологій та усьому, що з ними пов’язано. Найпристосованішою до цих змін є молодь. Цікаво, що молоді люди активно вбирають як позитивні віяння, так і негативні.

Дуже часто молоді люди не виявляють ініціативи, або ж не беруть участь у вирішенні проблем, через небажання втручатися до управляння, труднощі, або ж заборони з боку влади. Активна ж участь у громадському житті є одним з найважливіших факторів формування демократичного суспільства. 

Завданням влади є пропонування молоді великої кількості заходів для заохочування, що будуть сприяти благотворному соціальному та економічному розвитку суспільства, створенню нових ініціатив тощо.

У Чернігові, наприклад, однією з платформ, які допомагають владі почути потреби містян є Бюджет участі, що проходить кожного року. Основна мета проєкту – залучити молодь і усіх охочих до формування місцевого бюджету та створення нових ініціатив для поліпшення рідного міста. Кожен, хто має власну ініціативу може запропонувати проєкт, який буде корисний місту, наприклад, створення нового грального майданчика, зони відпочинку, спортивних куточків, театральних постанов тощо.

Як на мене, такий громадський проєкт як Бюджет участі – є прекрасною платформою, яка допомагає молоді бути почутою.

Коноваленко С.О.

Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією “Фундація Прав Людини” та фінансується Інститутом міжнародних культурних зв’язків (ІФА) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *