Альбіна Переверза.
Зараз в двадцять першому столітті ми спостерігаємо вимирання флори та фауни, глобальне потепління, зменшення водних запасів, корисних копалин, масові пожежі в лісах, руйнування озонового шару, ерозія ґрунтів та багато інших проблем, які можуть спричинити повне вимирання природи. Хто винен в цій ситуації? Хто є кривдником природи? Звісно ми – люди.
Що робити, щоб не стати свідками загибелі всього, що в нас є? Є єдиний правильний вихід, який полягає у проведенні рішучих заходів, які покращать ситуацію, ліквідують посталі проблеми.
Проте, не всі люди хочуть допомогти природі, деякі кажуть: «Чого всі не роблять нічого, а я повинен?». Нам не слід казати так, оскільки помре природа – помремо і ми, бо ми є її невід’ємна частина. Тому кожен повинен діяти з таким гаслом: «Я почну з себе, а всі інші приєднаються до мене і ми разом збережемо нашу планету!»
Тож слід почати з маленького. Наприклад, не викидати жуйку на землю, бо якась пташечка або тваринка може подумати, що це їжа і з’їсти її. А потім померти. Бережи воду та вчись сортувати сміття. Взимку будуй годівниці та годуй пташок, які можуть не знайти в таку пору їжі. В магазин бери багаторазові сумки, щоб не купувати поліетиленові пакети, які постійно викидають на смітник, а вони не перегнивають, тому несуть шкоду природі. Саджай дерева та інші рослини. Не викидай на вулицю котиків та собак, бо це брати наші менші.
Давайте захищати нашу природу, а не знищувати її! Для цього вистачить почати з себе. Не обов’язково мати великий капітал, щоб допомогти природі, вистачить того що людина робить, на нашу думку, щось маленьке, проте для природи це має величезну користь.