У Чернігові відбулось блог-кафе ««Інформація як інструмент впливу»

Людмила Ремньова

9 вересня в рамках проєкту “Разом Ми – Сила або як стати блогером” учасники дев’ятого блог-кафе “Інформація як інструмент впливу” вчилися використовувати технології критичного мислення та розпізнавати інформаційні
фейки, пропаганду, дезінформацію.

Тренінг на таку акутальну тему проводив відомий у регіоні журналіст, публіцист, історик, доктор історичних наук, ведучий авторської програми «Тема тижня» на Суспільному радіо: Чернігівська хвиля – Ігор Кондратьєв.

Особлива увага зверталась на різноманітні пропагандистські прийоми як то приниження супротивника, навішування ярливів тощо, а також можливе спотворення інформації у пропагандситських цілях та необхідність ретельної перевірки фактів.

  Завдяки практичним кейсам майбутні блогери краще зрозуміли, яким чином існуючі в суспільстві стереотипи впливають на наше сприйняття інформації та як їм протидіяти. Дякуємо тренеру Ігорю Кондратьєву за цінний досвід і високий професіоналізм, а всім учасникам за вдумливість та плідну взаємодію!

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє», за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *