У Чернігові відбулося Блог-кафе у формі інтерактивного театру

Людмила Ремньова

8 вересня 2020 року  учасники проєкту “Разом Ми – Сила або як стати блогером” мали можливість отримати корисний досвід участі в інтерактивному театрі під відкритим небом в рамках восьмого блог-кафе “Акторська майстерність як інструмент сучасного блогера (блог-театр)” у місті  Чернігові.

Під керівництвом амбамадорки проєкту Тетяни Децюк присутні вчилися контролювати свою міміку, регулювати жести, демонструвати різні емоції, регулювати власний тембр та темп голосу, а також “розпізнавати” емоції інших.

Інтерактивний блог-театр під відкритим небом – це корисний досвід для молодих лідерів, які  вже знімають або планують знімати свої відеоблоги. Все це їм знадобиться для майбутніх успішних соціальних відео,  самопрезентації для фоловерів у різних ролях, а також для більш ефективного налаштування на створення  нових блогів.

 Дякуємо Тетяні Децюк за натхнення і майстерну фасилітацію заходу, а всім учасницям/кам за активність, позитив та креатив!

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами  Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *