Ганна Ковальчук.
У сьогоднішній турблентний час наш світ неможливо уявити без трьох речей: гаджетів, Інтернету та соціальних мереж. Майже кожна третя людина хоче почати вести свій блог, але багато хто задається питанням: «З чого почати?» . Так само саме з цим питанням стикалася і я сама, поки не вирішила піти на блог-кафе «Як писати так, аби тебе читали, Лайфхаки журналістки» в рамках проекту «Разом Ми- Сила або як стати блогером». В анонсі заходу я прочитала, що на блог-кафе запрошена тренерка Вікторія Сидорова, відома журналістка на Чернігівщині, професіонал своєї справи. І я про себе подумала: «Зараз або ніколи», і зареєструвалась на захід.
Чи не пошкодувала я потім про це рішення? Ні, ні і ще раз ні!!! Адже вже у перші 10 хвилин з великим інтересом слухала Вікторію, яка ділилася безцінним професійним досвідом та цікавими історіями зі свого життя і робила це дуже майстерно і невимушено. Серед всієї інформації мені найбільше сподобався групова вправа на розвиток креативності, під час якої кожен з учасників повинен був придумати свій власний креативний спосіб використання самого звичайного стаканчика для кави. Це був неймовірно яскравий брейн-стормінг ідей, і кожна з них була по-своєму цікавою. Але головне, що мене вразило – у кожного з учасників блог-кафе був свій неповторний варіант. Так само неповторними будуть наші блоги. І в цьому їх особлива цінність.
Ось так на прикладі звичайного паперового стаканчика для кави я усвідомила, що саме креативність є одним з найважливіших факторів успішного ведення блогу. Погодьтеся, що дивитися одне й те ж саме кіно багато разів вже й не так цікаво. І поступово втрачається інтерес і до блогерів, які просто повторюють один одного, замість того, щоб придумати щось своє, нове, неповторне і цікаве для глядацького погляду.
Кожен з нас здатний створити, придумати і реалізувати безліч нових ідей, адже їх внутрішній запас насправді безмежний. Всі ми профі в тому, що насправді любимо і чим живемо. Тільки важливо постійно розвивати свій потенціал і не боятися втілювати ідеї в реальність. Звичайно, що на одній креативності далеко не заїдеш. Не варто недооцінювати також навички дослідження проблеми, формування контенту, володіння емоціями та жестами у випадку створення відеоблогів, що набувають зараз неабияку популярність. Весь цей комплекс навичок при правильному використанні призводить до успіху.
Хочу подякувати Вікторії за те, що поділилася з нами усіма секретами блогерства і допомогла здолати невпевненість в собі і почати писати свої перші блоги.
Блоги – це дуже цікаво! Всім раджу спробувати!
#HumanRightsFoundation
#ФундаціяПравЛюдини
#Чернігів
#Чернігівська область
#РазомМиСила
#TOGETHER_WE_CAN
#ChePolytech
#Che_Polytech
#60років_ЧНТУ
#ЧНТУ
#люблю_чнту
#найкращийунівер