Ганна Шарапата.
Це питання часто звучить з телеекранів, в радіоефірах, навіть з рекламних щитів на вулиці. На мій погляд, молодь, як і мене, хвилює питання працевлаштування. Важко бути фінансово незалежним, не маючи власного доходу. Нас турбує тема власного творчого розвитку – так багато шляхів, куди можна спрямувати свій потенціал, але який з них буде вірним? Саморозвиток, – важливий аспект. В темпі сучасного світу, де все змінюється і залежить тільки від рук молодого покоління, необхідно адаптуватися, як восьминогу, змінюючи не тільки напрямок діяльності, але і хід своїх думок, подібно цьому унікальному молюску, що змінює кольори. Дивлячись на все, що вище було перераховано, складається відчуття, що молодь дуже багато думає, чи не так? Але весь секрет у тому, що розвиток суспільства, механіки, політики, медицини – розвиток всіх сфер нашого життя – допомогло нам, молоді, мислити відразу у всіх напрямках, перетворюючи “хвилювання” в двигун. Нас хвилює страх залишитися без руху, померти, завмерти в своєму розвитку, цементуючись і перетворюючись на камінь.
Молодь турбує вузькість мислення, стереотипи і штампи суспільства. Відразу пригадується фраза з книг іменитого Джорджа Мартіна:
“А наскільки великим може вирости дракон?” – запитала героїня, розглядаючи небезпечного хижака.
“Поки його не посадять в клітку”, – ось, що було простою і логічною відповіддю.
Нас турбують рамки. Обмеження минулого, які змушують нас бути не собою, змушують прикидатися і тим самим гальмують нас у розвитку нашої особистості. І молодь цього не хоче, тому намагається максимально звільнити себе від цих штампів і кайданів.
Скільки сил їм знадобиться, щоб до кінця звільнити своє і наступне покоління від усього, що заважає? І чи не породять вони щось подібне ж для своїх дітей?
#HumanRightsFoundation
#ФундаціяПравЛюдини
#Чернігів
#Чернігівська область
#РазомМиСила
#TOGETHER_WE_CAN
#ChePolytech
#Che_Polytech
#60років_ЧНТУ
#ЧНТУ
#люблю_чнту
#найкращийунівер