Акторська майстерність для блогерів

Анна Тітенко.

Акторська майстерність є чудовим механізмом для якісної передачі потрібної інформації для своїх фоловерів блогерами і не тільки! Саме для цього в НУ «Чернігівська політехніка» відбувалося блог–кафе «Акторська майстерність як інструмент сучасного блогера» в рамках проєкту «Разом Ми Сила або хочу стати блогером».
Тренеркою блог-кафе була Тетяна Децюк, яка допомагала учасникам/цям регулювати жести, контролювати міміку, демонструвати та висловлювати свої емоції, а також розпізнавати емоції партнерів. Крім того, ми мали змогу попрактикувати вміння щодо регулювання власним голосом, а саме тембром та темпом мовлення. Все це відбувалося в форматі гри-тренінгу, де учасникам було легше розслабитися та розкрити власні можливості. Отримали цілий спектр позитивних емоцій))))
Загалом зустріч відбулася дуже теплою, позитивною та інформаційною. Я залишилася з гарними враженнями від блог-кафе і ні разу не пошкодувала, що відвідала його. Тепер я точно впевнена, що гарний контент – це ще не все при підготовці відео-блогу, важливою складовою є формат подачі матеріалу, тож будемо вдосконалювати свої навички для якісних відео-роликів!

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *