Артемій Красенко.
“Блогер – це людина, яка веде блог” – може сказати хто-небудь с твоїх друзів і це насправді так, але треба знати декілька особливостей написання блогу. Ось тому і було проведено низку заходів блог-кафе “Разом Ми – Сила або як стати блогером”.
Нещодавно я став одним із слухачів цього заходу. Викладач предмету “Лідерство та Team building” Ремньова Людмила запросила нас вислухати людину, яка активно веде Facebook.
Було дуже цікаво дізнатися як уникати фейків і яку інформацію слід вважати достовірною, навіть якщо немає остаточного її підтвердження. Також було розглянуто приклад написання тексту з прихованим мотивом, який розрахований на персональну вигоду автора і простоту сенсу для звичайного читача. Все це було проведено у одному з найкращих приміщень університету, обладнання відповідало сучасним стандартам, а кава і печиво надавали сил для подальшого поглинання корисних знань.
Я, як людина, яка частенько буває у соціальних мережах, дізнався багато цікавого про інформацію з Інтернету. Деякі нюанси написання блогів та розрізнення фейку від правди – це основні поняття, які повинен знати блогер.
Отже, хто такий блогер? Блогер – це людина, яка активно веде свою сторінку у будь-якій соціальній мережі. Вона опубліковує статті (блоги) на різні тематики, тим самим поширює свою думку з оточуючими. А вони насамперед підписуються на тих людей, чиї думки і надалі бажають вислуховувати.
Що треба, щоб стати блогером? Всього-на-всього вміння користуватися Інтернетом, відрізняти фейк від достовірної інформації, писати блоги і зацікавлювати читачів.
#HumanRightsFoundation
#ФундаціяПравЛюдини
#Чернігів
#Чернігівська область
#РазомМиСила
#TOGETHER_WE_CAN
#ChePolytech
#Che_Polytech
#60років_ЧНТУ
#ЧНТУ
#люблю_чнту
#найкращийунівер