Хвороба Альцгеймера

Катерина Гапон.

У цьому блозі я не буду завантажувати “сухими” цифрами і термінологією. Моя мета – поділитися своїми інсайтами щодо хворих на таку невиліковну хворобу.
Для розуміння лише зазначу, що хвороба Альцгеймера – це невиліковне захворювання, яке викликає повільне руйнування клітин головного мозку. Ця хвороба прогресує як правило у літніх людей 65+. Через це захворювання у хворих погіршується пам’ять, знижуються розумові здатності, а також знижується здатність виконувати щоденні справи. Тобто людина просто забуває як це почистити зуби чи чому потрібно вдягатися. Це я не говорю про інтелектуальні здібності.
І от до чого я веду: дуже складно спостерігати за літньою людиною, яка внаслідок певного захворювання прикута до ліжка, проте вона може спілкуватися і не втратила зв’язок зі світом. А коли людина здавалося б може ходити, може говорити, може фізично виконувати посильні вправи, але при цьому така людина забуває людей, забуває минулі події, втрачає відчуття часу… Загалом забуває ХТО ВОНА НАСПРАВДІ.
У суспільстві не кожен поставиться з розумінням до літньої жінки, яка йде по вулиці без одягу. Нажаль більшість подумає, що людина на старості років “зійшла з розуму”. Але все змінюється і тільки від нас залежить чи будемо ми стояти осторонь, чи може все ж таки варто підійти та спитати: “чи все у вас гаразд?”

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

#люблю_чнту

#найкращийунівер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *