Вероніка Позднякова.
COVID-19 став великим «сюрпризом» для всіх і відправив увесь світ на карантин. Так звана «коронакриза» завдала великого удару по всім сферам нашого життя, а найбільше це стосується глобальної економіки. Кожна країна по-своєму намагається подолати усі перешкоди, оптимізуватися під наявні можливості та забезпечити масову фінансову підтримку компаніям, сім’ям і найбільш уразливим групам населення. І це дає свої результати.
Станом на 2021 рік Організація економічного співробітництва та розвитку зазначає, що глобальне відновлення економіки після пандемії нарешті почалося, але перешкодою є нерівномірний розподіл вакцин по всьому світу. Від початку пандемії і до сьогодні у світі зафіксували понад 230 млн випадків зараження коронавірусом, проте вакцинованих значно більше: 3,5 млрд. вакциновані першою дозою, а повністю вакциновано 2,6 млрд. людей [www.oecd.org].
Але через нерівномірний розподіл вакцини процес відновлення затримується. Причинами цьому є, безпосередньо, люди, які вважають, що вакцинація – це конспірологія, «чіпування» та інші теорії, які викликають побоювання щодо необхідності вакцинації.
Для протидії цим причинам країнам необхідно посилити інформування та просвітництво людей щодо вакцинації, висвітлювати наукові дослідження, які б підтверджували необхідність і безпеку у цій процедурі. Варто нагадувати про можливості відвідувати інші країни та, насамперед, застрахувати себе від тяжкого вірусу, який, нажаль, може призводити до летальних випадків.
Це не лише допоможе відновитися глобальній економіці, але і повернути довгоочікувану стабільність у наше повсякденне життя.
Проєкт “Я-Медіа” реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія).
Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
#ЯМедіа
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#чернігівська_політехніка
#ChePolytech
#Che_Polytech