Спілкування ХХІ століття, яке воно?

Даниїл Деркач.

За останні два десятиліття суспільство пройшло немалий шлях у розвитку комунікацій. Ми почали з електронних поштових скриньок, а закінчили соціальними мережами і месенджерами. І усе стало можливим завдяки Інтернету. Мені здається, що ми дуже недооцінюємо роль всесвітньої павутини і часто забуваємо, наскільки нам необхідний зв’язок зі світом.

Було  декілька випадків, коли Інтернет пропадав у цілих країнах на декілька годин (наприклад, через фізичне пошкодження кабелю, що пролягає на дні океану), і це ледь не був Апокаліпсис. А якщо Інтернет пропаде на день, тиждень, місяць? У сучасному світі це на грані фантастики. До речі, багато хто каже, що спілкування онлайн дуже змінило суспільство. І це дійсно так. Але, на мою думку, не завжди у поганий бік. Не дивлячись на те, що ми все більше часу спілкуємось онлайн, ми завжди залишаємось на зв’язку, був би лише доступ до Інтернету. Офлайн зустрічі теж змінились – дехто став більше соромитися живих розмов, а дехто навпаки – став більше їх цінувати.

Публікацію створено в рамках проєкту “Я медіа”. Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія). Фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

#ЯМедіа

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

#чернігівська_політехніка

#ChePolytech

#Che_Polytech

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *