Людмила Ремньова
Запрошуємо вас на блог-кафе «Формування бренду сучасного блогера» у місті Чернігові в рамках реалізації проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» у Чернігівській області, на якому будуть обговорюватися особливості розвитку особистої блогосфери, правильного цілепокладання та визначення особистих цінностей блогера, принципи побудови ефективного власного бренду блогера. Під час блог-кафе учасникам будуть запропоновані практичні кейси з розвитку навичок критичного мислення, визначення особистої унікальності та базових цінностей при формуванні блогу, розробки стратегії активного просування особистого бренду у соціальних мережах.
Блог-кафе відбудеться 2 вересня о 13:00 на базі Національного університету «Чернігівська політехніка», головний корпус, аудиторія 1-226.
Тренерка – Холодницька Алла, амбасадорка проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» у Чернігівській області.
Впевнені, що питання, які будуть обговорюватися під час блог-кафе, будуть корисними для молодих блогерів і допоможуть їм краще розуміти специфіку ведення особистого блогу та формування власного бренду блогера, дозволять усвідомити необхідність власної проактивної позиції у формуванні демократичного суспільства засобами блогерства.
Участь у заході безкоштовна.
Що потрібно для участі:
- Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів.
- Досвід написання блогів або бажання почати цим займатися, прагнення розширити свої навички критичного мислення, лідерства та самопрезентації.
- Обов’язкова реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/Et5zwsjVC55vTqWr6.
Метою проекту є:
- налагодження діалогу серед громадських організацій з питань забезпечення правового захисту та рівних прав молодих людей в суспільстві;
- розширення можливостей молодих людей та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі молоді з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з захистом їхніх прав на національному рівні;
- розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей правозахисту та посилення плюралізму думок.
Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини», Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.
#HumanRightsFoundation
#ФундаціяПравЛюдини
#Чернігів
#Чернігівська область
#РазомМиСила
#TOGETHER_WE_CAN
#ChePolytech
#Che_Polytech
#60років_ЧНТУ
#ЧНТУ
#люблю_чнту
#найкращийунівер