26 серпня в Чернігові відбулося п`яте блог-кафе «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку (гра-тренінг)»

Людмила Ремньова

26 серпня 2020 року у Чернігові відбулося блог-кафе «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку (гра-тренінг)» в рамках реалізації проекту «Разом Ми – Сила або як стати блогером». Захід проводився у форматі ігрового турніру, протягом якого три команди учасників будували свої  розвинені та процвітаючі громади за допомогою гри-симулятора «Світ Громад» за сценарієм “Громада щасливих людей”. Крім того, учасники повинні були в ході гри реалізувати якомога більше цілей сталого розвитку завдяки вибору правильної стратегії розвитку своєї громади та об’єднання колективних зусиль.  І звичайно, як і в будь-якій грі, команди змагалися між собою за кращий результат, що додавало мотивації та азарту учасникам.

Гра – це завжди захоплююче! А коли гра “Світ громад” навчає серйозним речам – це ще й дуже корисно! Захід модерували Христина Штирхун – сертифікована майстриня гри-тренінгу “Світ Громад” 3-го рівня (єдина в Україні) та студентки спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” – Онопрієнко Анастасія та Колоток Марія – сертифіковані майстрині 1-го рівня.

Протягом 6 електоральних раундів усім командам вдалося досягти поставлених цілей відповідно до сценарію гри. Крім того, одна команда зі значним відривом, стала переможцем Турніру.

У кінці заходу була проведена рефлексія щодо динаміки та результатів гри, протягом якої учасники одностайно відзначали, що гра підвищила рівень їх соціальної відповідальності та надихнула  на покращення локальних громад, в яких вони проживають  у реальному житті.

Крім того, було визначено,  які саме цілі сталого розвитку  вдалося досягнути в рамках  гри-тренінгу “Світ Громад”. А саме головне, учасники зрозуміли справжню силу згуртування  громади для досягнення спільних цілей.

Дякуємо майстриням гри-тренінгу “Світ Громад” – Штирхун Христині, Онопрієнко Анастасії та Колоток Марії за вмілу модерацію заходу, а всім учасникам за азарт та неповторну атмосферу тотальної залученості! ???❤ Разом Ми – Сила !!! ???

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини»,  Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється коштами  Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

#HumanRightsFoundation

#ФундаціяПравЛюдини

#Чернігів

#Чернігівська область

#РазомМиСила

#TOGETHER_WE_CAN

#ChePolytech

#Che_Polytech

#60років_ЧНТУ

#ЧНТУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *