Дарина Норець.
В усі часи молодь була однією з найпотужніших складових держави. Здається, що молодість – це синонім бунтарства. Адже, переходячи із світу дитинства у доросле життя, юнаки та дівчата прагнуть зробити цей світ кращим. Мабуть тому, у всіх революціях, зокрема, і у трьох українських, молодь була однією з найактивніших сил. А якщо згадати студентську революцію на граніті у 1990 році, яка відіграла важливу роль у становленні незалежності України, ця революція була повністю створена силами студентства. Це свідчить про те, що молодь приймає активну участь у політичному житті країни, юнаки та дівчата створюють світ, в якому хочуть жити. Вони стають активними учасниками у вирішенні життєвих питань нашої держави.
Не залишається молодь осторонь і громадської діяльності. Варто згадати Грету Тунберг – дівчину, яка в 15 років, стала відомою на весь світ за свою активну позицію щодо збереження довкілля. Її прикладу почали наслідувати й інші. Так Грета Тунберг дала початок руху під назвою «П’ятниці заради майбутнього». Згодом, метою цих мітингів було звернути увагу й на інші питання, які непокоїли підлітків.
А отже, у створенні демократичної держави молодь можна вважати лідером. Тому що, молодь має прогресивну думку і, на відміну від старшого покоління, незнаючи страху, йде вперед.