Литовченко Тимур.
Позиціювання молоді в суспільстві впливає на її лідерський потенціал та можливу роль у розбудові миру. Напруга між молоддю та дорослими завжди була однією з ключових ознак змін між поколіннями. Напруга полягає у відчутній нетерплячості молоді, їхньому бажанні прагнути більшого, бажанні вважатись відповідальним і здібним. Незалежність від інших і відповідальність за інших, наприклад, піклування про сім’ю чи домашнє господарство, можна розглядати як визначні ознаки передумов соціальної дорослості.
У цьому сенсі залежність, відчуження та соціальна чи політична маргіналізація стають визначними джерелами соціальної боротьби. Разом з тим слід визначити, що така соціальна динаміка, виклики та можливості відрізняються в різних культурних контекстах.
Важливо надати молоді можливості для навчання, щоб брати активну участь у розбудові миру, Наприклад, зі своєю молодіжною енергією та здібностями, а також здатністю адаптуватись но нових технологічних тенденцій, молоді люди можуть виступати посередниками, мобілізаторами громад, гуманітарними працівниками та посередниками миру. Як і будь-яка група населення, яка постраждала від конфлікту, мобілізація здібностей молоді потребує цілеспрямованого та довгострокового підходу.
Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією “Фундація Прав Людини” та фінансується Інститутом міжнародних культурних зв’язків (ІФА) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.